دانلود پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس شامل 48 اسلاید زیبا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس

  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

  دانلود پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس


  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس
دانلود پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس
پاورپوینت زندگینامه هرمان ابینگهاوس
دانلود پاورپوینت زندگینامه هرمان ابینگهاوس
پاورپوینت بیوگرافی هرمان ابینگهاوس
دانلود پاورپوینت بیوگرافی هرمان ابینگهاوس
دانلود زندگی نامه هرمان ابینگهاوس
زندگی نامه هرمان ابینگهاوس
تحقیق زندگی نامه هرمان ابینگهاوس
دانلود تح
  دسته بندی روان شناسی
  فرمت فایل pptx
  حجم فایل 241 کیلو بایت
  تعداد صفحات فایل 48

  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس

   

  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

   

  مقدمه

  او که پسر بازرگانى بود، در شهر بارمن (Barmen) نزدیک بن (Bonn) متولد شد. او دو سال جوانتر از اشتومف و شش ماه مسنتر از جی.ای. میولر بود. پس از تحصیل در Gymnasium در بارمن، در سن هفده سالگى براى تحصیل تاریخ و فلسفه به بن رفت. سپس طبق عادت دانشجویان آلمانى نخست به هاله و سپس به برلن مهاجرت کرد.

   

  برروى هم سه سال (۱۸۶۷-۱۸۷۰) در این سه دانشگاه به مطالعه اشتغال داشت، و در جریان آن او از علاقه ابتدائى خود که فلسفه بود جدا گشت. تریدلنبرگ (Tredelenburg) در برلن که بر میولر و برنتانو تأثیر گذارده بود، ممکن است عاملى در این جدائى بوده باشد. هفت سال بعدى را ابینگهاوس در خلوت به مطالعه پرداخت. نخست او به مدت دو سال در برلن سکونت گزید و مطالعات او برطبق سنتهاى فلسفى روز به سوى علم گرایش یافت (در این زمان برنتانو سبب شده بود که اشتومف به مطالعه علوم بپردازد. لتزى نیز همین کار را در مورد میولر کرده بود).

  سه سال بعدى را در فرانسه و انگلستان به مطالعه پرداخت. در این زمان بود که او نسخهاى از کتاب Elemente فخنر را در یک کتابفروشى کتابهاى دست دوم در پاریس یافت. اهمیت این کتاب براى روانشناسى علمى توجه او را بهخود جلب نمود، و با مطالعه آن دریافت که روانشناسى آزمایشگاهى براساس روش فخنر به پیشرفتهاى قابل ملاحظه در قلمرو احساس دست یافته، ولى هنوز قادر به برخورد با "فرآیندهاى عالى ذهنی" (Higher Mental Processes) که باید قسمت عمده از روانشناسى را دربرگیرد، نبوده است. او حتماً کتاب روانشناسى فیزیولوژیک وونت را مطالعه کرده و درنتیجه این عقیده راسختر شده بود که حافظه و تفکر هنوز مورد آزمایش روانشناسان آزمایشگاهى قرار نگرفته است.

  در این زمان بود که ابینگهاوس، تنها، بدون حضور در محیط دانشگاهى و بدون داشتن آشنائى نزدیک با مردان بزرگى مانند فخنر، وونت، لتزی، اشتومف یا میولر، و فقط به اتکاء کتاب فخنر و علاقه خود، شروع به تطبیق روش فخنر در اندازهگیرى حافظه نمود. بدین منظور نخست شرایطى را که براى اندازهگیرى حافظه وجود آنها لازم بود تعیین نمود، سپس با گزینش فراوانى تکرار (Frequency of Repition) بهعنوان شرط اصلى ارتباط ذهنى یا تداعی، نشان داد که چگونه "تکرار" (Repltition) را مىتوان بهعنوان معیار سنجش حافظه بهکار برد. او براى اصول این روش به فخنر متکى شد و مسئله حافظه را از ارتباطیون انگلیسى دریافت نمود.

   و ...

  فهرست مطالب 

  مقدمه

  پژوهش در مورد حافظه و یادگیری

  تحقیقات تضاد درخشانى

  بینائى رنگ

  آزمودن استعدادهاى روانى کودکان

  کتاب  Grundzüge Der Psychologie

  آزمایشهاى علمى

  پایان

   

  عنوان : زندگی نامه هرمان ابینگهاوس

  فرمت : پاورپوینت

  حجم : 244 کیلوبایت

  تعداد صفحات : 48 

   

  پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

   

  پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس

  دانلود پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس

  برچسب ها : پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس , پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس , دانلود پاورپوینت زندگی نامه هرمان ابینگهاوس , پاورپوینت زندگینامه هرمان ابینگهاوس , دانلود پاورپوینت زندگینامه هرمان ابینگهاوس , پاورپوینت بیوگرافی هرمان ابینگهاوس , دانلود پاورپوینت بیوگرافی هرمان ابینگهاوس , دانلود زندگی نامه هرمان ابینگهاوس , زندگی نامه هرمان ابینگهاوس , تحقیق زندگی نامه هرمان ابینگهاوس ,

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 16:24
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها